Strona główna » Programy edukacyjne » Szkoła podstawowa » Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa
Kontakt
Dodatkowe opcje przeglądania
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowaBezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowaBezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowaBezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowaBezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - instalacja jednostanowiskowa

Didakta

Dostępność: Dostępność - 3 dni

Numer katalogowy: bezpieczenstwowruchujed

Kod producenta: bezpieczenstwowruchujed

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: Gwarancja 24 m

Waga: 0,00 kg

Cena: 499,00 zł

  • Opis produktu
  • Klipy filmowe (1)
  • Recenzje produktu (0)

Instalacja jednostanowiskowa - licencja na 20 komputerów

 

Program edukacyjny dla uczniów szkoły podstawowej. Przy jej pomocy uczniowie poznają zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz różne, konkretne sytuacje w ruchu drogowym, z jakimi mogą się spotkać w codziennym życiu, łącznie z zagadnieniem bezpiecznej drogi do szkoły i zasadami udzielania pierwszej pomocy.
 

Nauka przez zabawę

Program dzieli się na dwie główne części. Część teoretyczna składa się z następujących zagadnień: zasady poruszania się pieszych, rowerzystów oraz kierujących pojazdami mechanicznymi, znaki drogowe (według podziału na znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne itd. łącznie z sygnałami świetlnymi oraz poleceniami policjanta), ponadto kwestia bezpiecznej drogi do szkoły oraz zasady udzielania pierwszej pomocy.
 

Interaktywność

Druga część - służąca zarówno zabawie, jak i ćwiczeniom - zawiera gry służące utrwaleniu zdobytej wiedzy: grę „Chińczyk“, związaną tematycznie z ruchem drogowym, pytania testowe, określanie nazw znaków drogowych, ustawianie na skrzyżowaniu brakujących znaków drogowych, kolorowanie znaków, uzupełnianie obowiązkowego wyposażenia roweru oraz rowerzysty, wybór bardziej bezpiecznej drogi do szkoły oraz pytania o to, w jakiej kolejności przejadą uczestnicy ruchu drogowego dane skrzyżowanie.
 

Program ten, dzięki swojej wyjątkowej szacie graficznej oraz dużej dawce informacji, wspaniale spełnia swoje zadanie wykorzystania w nauce i utrwalaniu wiadomości i umiejętności z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego.
 

Program jest odpowiedni dla wszystkich typów tablic dotykowych, może być używany w salach komputerowych.
 

Instalacja jednostanowiskowa

tę opcję proszę wybrać w sytuacji, gdy komputery nie są podłączone do jednej szkolnej sieci (w dzisiejszych czasach bardzo rzadka sytuacja). Programy muszą być wtedy zapisane na każdym PC, aktywację należy przeprowadzać na każdym PC osobno (jest to czasochłonne).

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu